طراحی بنر سایت اتی پوش

اطلاعات مورد نیاز برای طراحی بنر سایت تبلیغاتی چیست؟

زمانی که شما میخواهد سفارشی را برای طراحی بنر سایت تبلیغاتی فلش و بنر تبلیغاتی گیف و البته هر نوع طراحی دیگری ثبت کنید نیاز است که برای رسیدن به یک نتیچه مطلوب مواردی را در نظر گرفته و آنها را اعلام کند تا طراح بتواند به بهترین شکل ممکن طرح را پیاده سازی کند.

نمونه کار طراحی بنر اپلیکیشن یاد خدا حتما ببینید.

در ادامه تعدادی از موارد پایه و ضروری ای که باید در نظر گرفته شوند را مرور میکنیم:
1) سایز بنر: برای طراحی بنرهای تبلیغاتی فلش و گیف باید با توجه به سایت هایی که قرار است در آنها تبلیغات اکران شود و با در نظر گرفتن پیشنهادهایی که شرکت تبلیغ کننده برای آن محصول یا خدمات میدهد سایز بنر انتخاب شود تا با توجه با آن اندازه طرح پیاده سازی شود و در ادامه نیز در صورتی که احتیاج به تغییر سایز برای اکران کردن بنر در سایت های مختلف و صفحات مختلف بود این کار به سرعت انجام پذیرد.

2) لینک بنر: شما در اینترنت مشغول تبلیغات بنری هستید، پس طبیعتا باید دارای یک وبسایت، وبلاگ و یا حداقل پایگاهی باشید که اطلاعات کافی در مورد فعالیت شما را به مشتریانتان بدهد، و آدرس آن را برای درج در بنر تبلیغاتیتان و هدایت کاربرانتان برای کسب اطلاعات بیشتر مشتریانتان در اختیار طراحتان قرار دهید.

طراحی بنر تبلیغاتی – طراحی بنر آنلاین را هم ببینید خالی از لطف نیست.

3) لوگو و شعار: شما حتما باید لوگوی با کیفیت مناسب خود را داشته باشید و آن را در اختیار طراح قرار دهید تا از آن استفاده کند، همچنین در صورتی که دارای شعار و یا جمله خاصی هستید که مشخصۀ کاری شما می باشد را باید در موارد ارسالیتان برای طراحتان قید نمایید.

4) رنگبندی: اگر شما دارای رنگ سازمانی خاصی هستید حتما کد رنگ و یا رنگ های مورد استفاده تان را باید بدانید، چرا که در بنر هایی که برای برندسازی و تاثیرگذاری بر روی ذهن مخاطب برای یادآوری همیشگی شما طراحی میشوند، کاربرد بسیاری دارد.

Summary
طراحی بنر سایت اتی پوش
Article Name
طراحی بنر سایت اتی پوش
Description
زمانی که شما میخواهد سفارشی را برای طراحی بنر تبلیغاتی فلش و بنر تبلیغاتی گیف و البته هر نوع طراحی دیگری ثبت کنید نیاز است که برای رسیدن به یک نتیچه مطلوب مواردی را در نظر گرفته و آنها را اعلام کند تا طراح بتواند به بهترین شکل ممکن طرح را پیاده سازی کند.
Author
Publisher Name
مهر شبکه
Publisher Logo

مطالب مرتبط