سایت طراحی کارت ویزیت

سایت طراحی کارت ویزیت | طراحی کارت ویزیت

سایت طراحی کارت ویزیت پیکو گراف به شما عزیزان این نوید را میدهد تا با همراهی گرافیست های متخصص و متعهد ما جذب حد اکثری مشتری را داشته باشید.

یک کارت ویزیت خوب حس کار و نوع تجارت مشتری رو به تصویر می کشد که یکی از مشخصه های چاپ کارت ویزیت خوب کارت ویزیتی است که توجه مشتری رو جلب کند و اورا به خرید ترغیب کند. چاپ کارت ویزیت یکی از روش های معرفی شما به مخاطب می باشد.
داشتن یک کارت ویزیت منحصر به فرد ،عالی و چشم گیر باعث به یاد ماندن شما در ذهن مخاطب می شود.

کاغذ مورد استفاده در چاپ کارت ویزیت

کاغذ مورد استفاده در چاپ کارت ویزیت

کارت ویزیت : مقوای گلاسه و کارتنی 250 گرم معمولا برای کارت ویزیت هایی در ابعاد متداول 5 * 8 سانتی متر مناسب .همچنین از مقوا های فانتزی فابریانو و شبیه به آن نیز در گرماژ گفته شده استفاده می کنند.مقوای کرافت و PVC نیز اخیرا به مدیای چاپ کارت ویزیت اضافه شده است

چاپ کارت ویزیت آنلاین

سفارش کارت ویزیت در کوتاه ترین زمان ممکن
چاپ کارت ویزیت آنلاین این امکان رو به مشتری می دهد که از قالب های موجود که قابلیت ویرایش را دارا می باشد استفاده کند تا به طرح مورد نظر برسد.

چاپ کارت ویزیت شیشه ای

جنس پی وی سی یکی از اقلامی هست که در کارت ویزیت شیشه ای استفاده می شود که از استحکام بالایی برخوردار است. کارت ویزیت شیشه ای در دو نوع شفاف و نیمه شفاف وجود دارد که در هر دو نوع آن از یک طرف کارت پشت آن قابل دیدین می باشد.انعطاف پذیری کارت ویزیت شیشه ای از مزیت های آن شناخته می شود تا در جیب موقع خم شدن شکسته نشود.

چاپ کارت ویزیت در تهران

تحویل کارت ویزیت کمتر از ۱۲ ساعت به مشتری یکی از مزایای مجموعه طرح گندم می باشد.

چاپ کارت ویزیت خاص

چاپ کارت ویزیت خاص : با توجه به جنس کار ( برفکی ، برجسته ، تیغ خورده ، انواع کتان ، سلفون مات یا براق ، طلا کوب، مخملی ، متالیک ،  UV موضعی و …) بستگی دارد.برای داشتن چاپی منحصر به فرد کارت ویزیت باید به نکاتی همچون به نوع جنس کارت ، به نوع برش و … که به صورت عمومی یا اختصاصی چاپ می شود توجه نمود.

قیمت چاپ کارت ویزیت

بسته به نوع جنس و اندازه کارت ویزیت و زمان تحویل آن قیمت ها متفاوت می باشد که در صورت نیاز با همکارت در قسمت فروش هماهنگ شود.

چاپ کارت ویزیت

چاپ کارت ویزیت به دو صورت چاپ افست و چاپ دیجیتال انجام می شود.در چاپ افست به لحاظ قیمت به صرفه تر بوده و همه سفارشات ۱۰۰۰ عددی می باشد. در کارت ویزیت که با چاپ افست انجام می شود به اندازه های مشخصی محدود می شود که در هر کدام هاشیه امن و بسته به جنس و نوع کارت ویزیت فیلم هایی مخصوص به آن گرفته می شود ولی در چاپ کارت ویزیت دیجیتال محدودیت ها کمتر شده و سرعت بالا در این نوع چاپ وطرح و اندازه و تعداد خواسته شده به دلخواه مشتری از مزایای این نوع چاپ کارت ویزیت می باشد.

قیمت طراحی کارت ویزیت

نسبت به زمان گذاشته شده برای طراحی کارت ویزیت و نوع حساسیت آن قیمت آن متفاوت می باشد.

کارت ویزیت سوسمار

یکی از راه های جذب مخاطب و به یاد ماندن در ذهن مشتری داشتن کارت ویزیت متفاوت می باشد که کارت ویزیت سوسماری نسبت به جنس خاصی که دارد باعث می شود که مخاطب فوق کارت را به عنوان یک کارت ویزیت خاص نگهداری کند.

چاپ کارت ویزیت ارزان

کارت ویزیت ها انواع مختلفی دارد که نسبت به نوع ، جنس ،  اندازه و زمان تحویل قیمت گذاری میشود.که در مجموعه طرح گندم در کنار کارها دیگر کارت ویزیت به ارزان ترین قیمت به مشتری ارائه می گردد.

مطالب مرتبط