هرمز دات ای ار

طراحی قالب سایت خبری هرمز hormoz.ir

طراحی قالب سایت خبری برای سایت هرمز hormoz.ir چرا در ابتدا طراحی سایت با فتوشاپ از کد نویسی آن مهم تر است؟

در طراحی سایت یکی از مهمترین بخش ها داشتن یک قالب و طرح خاص و زیبا است. تا زمانی که شما یک طرح زیبا برای سایت خود نداشته باشید کد نویسی از پایه به شما کمک نخواهد کرد.
در واقع تا زمانی که شما طرح و قالب اصلی خودتان را به صورت طرح گرافیکی در نیاوردید شروع کردن کد نویسی نمیتواند به شما خروجی مناسبی را ارائه دهد.داشتن یک طرح گرافیکی که تمام رنگ ها و اجزا کار مشخص است میتواند به شما یک دید دقیق از قالبی که در ذهن دارید بدهد تا هنگام کد نویسی و پیاده سازی شما هیچ مشکلی در انتخاب رنگ و یا قرار گیری اجزا داخلی وب سایت خود نداشته باشید.

طراحی قالب با فتوشاپ برای مشتری

طراحی قالب سایت خبری برای سایت هرمز جدا از اینکه طراحی قالب سایت به برنامه نویس کمک میکند تا با شناخت کافی از طرح شروع به کد نویسی کند و بتواند قالبی که تولید میکند جذاب و اختصاصی باشد. طراحی قالب قبل از شروع کد نویسی و نشان دادن آن به مشتری از اهمیت زیادی برخوردار است.
اگر شما به عنوان مشتری درخواست یک سایت داشته باشید حتما برایتان مهم است که قبل از پیاده سازی سایت طرح مورد علاقه خود را که در جلسه طراحی با طراحان درباره اش صحبت کرده اید را ببینید تا متوجه شوید آیا طرح دقیقا همان است که میخواستید و یا از لحاظ رنگ کاری که قرار است پیاده سازی شود به زمینه کاری شما نزدیک است!
اگر سایت طراحی شده زمان تحویل شبیه چیزی نباشد که شما درخواست داشتید هم باعث نارضایتی از سمت شما میشود هم تمام زحماتی که کد نویس برای طرح شما انجام داده است دیده نمیشود

طرح پیاده سازی شده با فتوشاپ نمیتواند تمامی امکانات موجود در سایت مثل افکت ها و انیمیشن ها را نشان دهد ولی میتواند باعث ایجاد یک قالب حرفه ای قبل از شروع کد نویسی شود

مطالب مرتبط