طراحی لوگو سایت چیدمان آنلاین

طراحی لوگو سایت چیدمان آنلاین

شاید بتوان گفت پیشینه ی نماد سازی انسان ها به زمان نقاشی های غار و قرون اولیه زندگی آن ها بر می گردد. گذشته گان نیز دریافته بودند در یک نشانه قدرتی است که می تواند مفهوم را به شکلی قدرتمند منتقل کند.اما این نشانه سازی در دنیای امروز جایگاهی تجاری یافته و برندها و سازمان های مختلف برای معرفی سریع خود در یک نگاه و ماندگاری بیشتر در حافظه مصرف کنند نشانه یا لوگو را در همه ی اقلام تبلیغاتی و اوراق هویتی خود لحاظ می کنند.

لوگو بالا مربوط به سایت چیدمان آنلاین می باشد که نسخه ای از ان را برای شما عزیزان به نمایش در اورده ایم.

لوگو چیست؟

لوگو نمادی بصری ، برای بیان یک عبارت, موضوع، معرفی یک شرکت، محصول، سایت و اقلامی از این دست است. لوگوها اغلب طوری طراحی می شوند که همزمان ساده و حاوی بیشترین اطلاعات و نشانه های تصویری باشند.

از سوی دیگر لوگو اولین بخش هویت بصری یک نام تجاری یا یک سازمان و نهاد است که اغلب در سربرگ، تابلو، پوستر و کارت ویزیت ظاهر می شود.

انواع طراحی لوگو

طراحی لوگو ممکن از با سه رویکرد انجام شود:

1-تصویری 2-نوشتاری 3-تصویری_نوشتاری

در نوع اول طراح تنها از عناصر بصری برای طراحی بهره می گیرد، لوگوی شرکت های اپل و نایک از این نوع است در دسته دوم لوگو با دست بردن و تغییر عنوان برند یا سازمان شکل می گیرد، لوگوی شرکت های سونی و نوکیا از دسته دوم است اما در حالت سوم نوشتار و تصویر هر دو استفاده می شود، مانند لوگوی نام های تجاری سامسونگ یا ال جی.اما مهم ترین نکته در دسته سوم پرهیز از شلوغی بیش از حد لوگو است.

از آنجا که لوگو چکیده و خلاصه ای از آن چیزی است که صاحب آن انجام می دهد، کیفیت طراحی و میزان خلاقیت در طراحی آن می تواند قابل اعتماد بودن، قدرت و به روز بودن آن برند تجاری یا آن سازمان را نشان دهد.

همچین یک لوگوی خوب با روح حاکم بر آن تجارت یا سازمان در همخوانی است واز منظر فرم و رنگ بازتابی از اهداف و محصولات آن است.

 

Summary
طراحی لوگو سایت چیدمان آنلاین
Article Name
طراحی لوگو سایت چیدمان آنلاین
Description
لوگو نمادی بصری ، برای بیان یک عبارت, موضوع، معرفی یک شرکت، محصول، سایت و اقلامی از این دست است. لوگوها اغلب طوری طراحی می شوند که همزمان ساده و حاوی بیشترین اطلاعات و نشانه های تصویری باشند.از سوی دیگر لوگو اولین بخش هویت بصری یک نام تجاری یا یک سازمان و نهاد است که اغلب در سربرگ، تابلو، پوستر و کارت ویزیت ظاهر می شود.
Author
Publisher Name
مهر شبکه
Publisher Logo

مطالب مرتبط