طراحی لوگو کلبه موبایل

طراحی لوگو کلبه موبایل

 

ویژگی های طراحی یک لوگو خوب و موفق :

طراحی خوب و موفق باید دارای ویژگی هایی زیر باشد؛

  1. اعتبار و سنخیت : یک طراحی خوب و موفق باید بتواند ارتباطی دو طرفه و صادقانه بین صاحب لوگو ( نام تجاری و برند) و تجارتی که به آن اشاره دارد، برقرار نماید. باید با موضوع، مفهوم و خصوصیات برند همخوانی داشته و معنای خود را بسرعت به مخاطب انتقال دهد.
  2. ماندگار و پایدار: یک طراحی خوب و موفق باید بتواند در طول زمان همراه با کسب و کار شما تکامل پیدا کند و ماندگاری خود را با تحمل طرح ها و مدهای مختلف در طول زمان از دست ندهد.
  3. انعطاف پذیر: یک طراحی خوب و موفق باید بتواند به دو صورت سیاه و سفید (تکرنگ) و تمام رنگی چاپ و در سایزهای مختلف مورد استفاده قرار بگیرد. بدون تغییر در ظاهر و معنی و مفهوم آن.
  4.  یک طراحی خوب و موفق را باید بتوان بصورت آنلاین در وب‌سایت‌ها و هنگام کارهای چاپی بدون هیچ مشکلی استفاده نمود.
  5.  باید قادر به احراز حقوق مالکیت خود از نظر قانونی باشد یعنی منحصر به فرد و قابل ثبت باشد.

و بطور خلاصه می‌توان گفت طراحی یک لوگو باید ساده و گویا، منحصر به فرد و در ارتباط با موضوع کسب و کار باشد باید جذابیت بصری داشته و با مخاطب ارتباط برقرار کند. با یکسان بودن شیوه طراحی در تمام قسمت‌ها ضمن نوآوری هماهنگی تکنیکی ایجاد نماید.

مطالب مرتبط:

طراحی لوگو حرفه ای | 5 قدم تا لوگو حرفه ای

طراحی لوگو حرفه ای – طراحی لوگو

طراح لوگو | طراحی لوگو | طراحی نشانه

Summary
طراحی لوگو کلبه موبایل
Article Name
طراحی لوگو کلبه موبایل
Description
لوگو یک نشانه‌ی گرافیکی است که می‌تواند به صورت علامت، سمبل، نوشتار و یا ترکیبی از اینها طراحی شود. این نشانه گرافیکی بوسیله شرکت‌های تجاری، تولیدی و صنعتی و همچنین کسب وکارهای کوچک استفاده می‌شود
Author
Publisher Name
مهر شبکه
Publisher Logo

مطالب مرتبط