طراحی پوستر تقویم تبلیغاتی

طراحی پوستر تقویم تبلیغاتی

 این روزها ، با پیشرفت تکنولوژی و افزایش مشغله کاری در زندگی شهری افراد برای برآورده کردن نیازهای کاری خود دیگر توانایی برسی حضوری مسائل کاری را ندارند و اغلب مسائل کاری را به صورت مجازی انجام میدهند . حتی یک خرید ساده از سوپر مارکت را . طراحی و  چاپ یکی از مهم ترین و زمان بر ترین دق دقه های افرادیست که درجوامع بزرگ زندگی میکنند، ما در مجموعه پیکوگراف با ارائه خدمات طراحی و چاپ به صورت آنلاین تمامی نیاز های شما را بر طرف مینماییم .

از طرفی گرانبها ترین سرمایه شما زمانی است که در اختیار دارید و از طرف دیگر رسیدگی و پیگیری امور کاری بسیار حساس و زمان بر است ، شما میتوانید با سپردن پروژه های خود بهتیم قدرتمند و متعهد ما در وقت خود صرفه جویی کنید

زمانی که شما پروژه خود را به تیم متعد ما میسپارید از همه جهت خیالتان بابت انجام کار آسوده میشود . این آرامش فکری باعث میشود شما با تمرکز بیشتری به سایر امور شخصی و تجاریتان بپردازید که همه این موارد  باعث افزایش راندمان کاریتان میگردد

طراحی پوستر: از پوستر به عنوان شناسنامه تبلیغاتی محصول یا خدمات نام می برند. هر ساله مسابقات بسیاری در زمینه طراحی در سراسر دنیا برگزار میگردد. یک پوستر زیبا مساوی است با یک فروش موفق.اعلان یک رو چاپ که بطور معمول فاقد تاخور و عطف است و در غالب موارد بروی سطح مورد نظر چسبانده می شود ، از متداولترین گونه های گرافیک است.
پوستر عمدتا در سه قطع استاندارد است:
35 در50 سانتی مترB3
50 در70 سانتی متر B2
70 در100 سانتی متر B1
انواع پوستر : فرهنگی، سیاسی، تجاری ، سینمایی

نمونه کار های مرتبط:

Summary
طراحی پوستر تقویم تبلیغاتی
Article Name
طراحی پوستر تقویم تبلیغاتی
Description
طراحی پوستر: از پوستر به عنوان شناسنامه تبلیغاتی محصول یا خدمات نام می برند. هر ساله مسابقات بسیاری در زمینه طراحی پوستر در سراسر دنیا برگزار میگردد.
Author
Publisher Name
مهر شبکه
Publisher Logo

مطالب مرتبط