پوستر همایش مشاوره و برنامه ریزی

پوستر همایش مشاوره و برنامه ریزی

پوستر همایش ها عمدتا در سه قطع زیر طراحی و چاپ می شوند :
30 در 42 سانتیمتر = A3
35 در 50 سانتیمتر = B3
50 در 70 سانتیمتر = B2

نحوه تحویل کار :
مرکز همایش نگار عمدتا طراحی پوستر را انجام داده و فایل مربوطه را جهت چاپ در اختیار دبیرخانه همایش قرار می دهد . دبیرخانه همایش می تواند با مراجعه به چاپخانه های شهر خود اقدام به چاپ پوستر در تیراژ مورد نظر خود نماید .
البته در صورت تمایل فرایند چاپ پوستر نیز توسط مرکز همایش نگار پیگیری می گردد که در این صورت پس از اتمام کار  چاپ شده به آدرس دبیرخانه ارسال خواهد شد .

چند نکته در خصوص چاپ پوستر توسط چاپخانه :
– چاپخانه ها عموما در تیراژ بالای 1000 عدد چاپ  را می پذیرند . البته معدود چاپخانه هایی نیز هستند که تیراژ 500 عدد را نیز می پذیرند . شایان ذکر است تفاوت قیمت بین 500 تا 1000 عدد در منقایسه با قیمت کل ناچیز است .

– فایل مورد قبول چاپخانه = رزولوشن تصویر 300 پیکسل در اینچ / مد رنگ CMYK / فرمت فایل PSD یا TIF

– چاپخانه در همان ابعادی که شما فایل را به آن می دهید قادر به چاپ می باشد برای مثال شما نمی توانید یک فایل در اندازه A4 را به چاپخانه بدهید و از ایشان درخواست چاپ پوستری در اندازه A3 را داشته باشید . زیرا در صورت چاپ کیفیت لازم را نخواهد داشت .

Summary
پوستر همایش مشاوره و برنامه ریزی
Article Name
پوستر همایش مشاوره و برنامه ریزی
Description
مرکز همایش نگار عمدتا طراحی پوستر را انجام داده و فایل مربوطه را جهت چاپ در اختیار دبیرخانه همایش قرار می دهد . دبیرخانه همایش می تواند با مراجعه به چاپخانه های شهر خود اقدام به چاپ پوستر در تیراژ مورد نظر خود نماید . البته در صورت تمایل فرایند چاپ پوستر نیز توسط مرکز همایش نگار پیگیری می گردد که در این صورت پس از اتمام کار پوستر چاپ شده به آدرس دبیرخانه ارسال خواهد شد .
Author
Publisher Name
مهر شبکه
Publisher Logo

مطالب مرتبط