تبلیغات گیف | طراحی موشن

تبلیغات گیف سایت خبری

تبلیغات گیف ، فایل گیف سایت خبری رازق

تبلیغات گیف:

اشکال مختلف تبلیغات به شکل‌های گوناگونی که تبلیغ‌دهندگان برای نشان دادن تبلیغ خود در اینترنت از آنها استفاده می‌نمایند، اشاره دارد. مانند بنرهاتبلیغات گیف ، بنرهایتبلیغات گیف دارای غنای رسانه‌ای، نامه‌های تجاری و تبلیغات مبتنی بر بازی.

پر استفاده‌ترین شكل تبلیغات اینترنتی، تبلیغات گیف به شمار می‌آیند. استفاده از ابزار و روش‌های نوین، افزون بر افزایش تأثیر این شكل از تبلیغات، انقلابی در این نوع تبلیغ ایجاد كرده است. تبلیغات بنری نقش بسزایی در افزایش قابلیت‌های تصویری نام‌ها و علائم تجاری دارند. مطابق گزارش تبلیغاتی فورستر، در شرایط یكسان، تبلیغات آنلاین تأثیر زیادی در مشهور شدن نام تجاری شركت‌ها دارند. (تقریباْ حدود ۶۰ درصد)

  • بنر های مجازی یا بنر های تحت وب :

نوع دیگری از بنر ها که در دنیای وب کاربرد دارند ، تبلیغات گیف تحت وب هستند .

بنر های چاپی و سنتی ، دیگه میشه گفت از رده خارج شده اند ، یک روزی تبلیغات چاپی مخاطبان زیادی رو داشت ولی خوب با گسترش اینترنت ، بنر های چاپی جایگاه خودشون رو به بنر های آنلاین و و الکترونیکی دادند ،

بنر های تحت وب چیست : جدیدترین نوع بنر ها ، بنر های تحت وب هستند ، این بنر ها اصولا پیام خودشون رو در قالب طراحی گرافیکی هنرمندانه از تصویر و متن بیان میکنند و برای اهداف تبلیغاتی ، اطلاع رسانی ، مناسبتی مورد استفاده قرار میگیرد .

نحوه عملکرد این بنر ها براساس تکرار مجموعه از تصاویر (اسلاید) پشت سرهم ، براساس یک زمان بندی منظم در ثانیه می باشد . این بنر ها بیشتر برای تبلیغات ساخته میشود و به این صورت که مثلا ابتدا یک تصویر شامل نام و ادرس سایت به کاربر نمایش داده میشود و بعد تصویر رد میشود و یک متن گرافیکی با انیمینش خاص مثلا یک ثانیه بعد نمایش داده میشه . این بنر ها در فرمت gif معمولا ذخیره و استفاده میشوند .

مطالب مرتبط