طراحی کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت خود را به متخصصین و گرافیست های ما بسپارید.با رعایت سایز و  استاندارد های موجود طبق نظر شما با کیفیت مناسب و  قیمتی مناسب

چند دلیل برای اهمیت کارت ویزیت ها

ارسال نامه، عقد قرارداد و شرکت در جلسات کارهایی هستند که ما امروزه آنها را برای کسب و کار خود به صورت آنلاین انجام می دهیم. اما کارت ویزیت ها چیزی نیستند که بتوان آنها را به این زودی ها مانند موارد فوق بصورت آنلاین و دیجیتال در آورد. در اینجا چند دلیل برای شما می آوریم تا بدانید که چرا باید به داشتن کارت ویزیت ها اهمیت بدهید و همواره در جیب خود تعدادی از آنها را داشته باشید:

1.کارت ویزیت ها موثرترین ابزار برای بازاریابی مستقیم می باشند:

ایمیل مارکتینگ، سئو و تبلیغات پولی کارهای بسیار مفیدی برای جذب مشتری و سرمایه می باشند اما هنوز هم کارایی یک جلسه خصوصی با مشتری را که در آن شما بطور رو در رو با مشتری صحبت کرده و در پایان با او دست می دهید و کارت ویزیت خود را به او می دهید ندارند.

شما می توانید همیشه از کارت ویزیت ها بعنوان یک فرصت بالقوه برای ایجاد ارتباطات کاری جدید برای خود استفاده کنید. برای مثال در نمایشگاه ها، کنفرانس های مربوط به زمینه ای که در آن فعالیت دارید و حتی سالن فرودگاه همواره باید کارت ویزیت خود را بهمراه داشته باشد تا فرصت های تجاری جدیدی را که ممکن است در این مکان ها پیدا کنید از دست ندهید. پس به یاد داشته باشید که همواره در جیب، کیف پول و کیف لپ تاپ خود کارت ویزیت هایتان را همراه داشته باشید.

2.کارت ویزیت ها اولین درک از کسب و کار شما را به مشتریان می دهند:

وقتی شما با کسی ملاقات می کنید که می تواند یک شریک تجاری خوب برای شما در آینده باشد، آیا نمی خواهید در برخورد اول او را تحت تاثیر قرار دهید تا بتوانید با او همکاری های خود را گسترش دهید؟ کارت ویزیت ها می توانند بیش از اینکه صرفا یک سری اطلاعات تماس را رد و بدل کنند در این زمینه به شما کمک کنند.

مطالب مرتبط