ارتباط با ما

شما می توانید جهت ثبت سفارش و مشاوره رایگان با ما در ارتباط باشید

bg.alborz@gmail.com : آدرس ایمیل

@avvalkhabarrev: آی دی تلگرام

تلفن تماس : 09212306607

 

 

تبلیغات زیبا خلاق با پیکوگراف

پیکوگراف با بهره گیری از کادری مجرب و حرفه ای به عنوان مجموعه ای خلاق و نوآور در عرصه ی تبلیغات و طراحی گرافیک کامپیوتری فعالیت می کند. ما با بهره مندی از گروه جوان و حرفه ای خود در حوزه های تبلیغات شامل تبلیغات ویدئویی (تیزر، موشن گرافیک، انیمیشن)؛ تبلیغات چاپ ( لوگو، کاتالوگ، پوستر ، نشانه ، چاپ بر روی لباس ، بسته بندی ، ست اداری) طراحی گرافیک کامپیوتری( طراحی صفحات وب ، طراحی پوسته اپلیکیشن ،طراحی بنرگیف تبلیغاتی ) خدمات رو به مشتریان ارائه می دهیم.
شرکت پیکو گراف با سالها تجربه در گرافیک و طراحی اماده همکاری با تمامی ارگان ها و شرکت های خصوصی و یا همکاری با افراد حقیقی بصورت پروژه ای می باشد .پیکوگراف با صد ها نمونه کار طراحی لوگو  و صد ها طراحی پوستر  اماده همکاری و انجام کار ها با بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت (رقابتی ) می باشد.

پیکو گراف در زمینه های نمونه پوستر،لوگو،طراحی تراکت،طراحی مهر ، طراحی نشانه،تایپو گرافی ،طراحی استند و طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن اماده خدمات رسانی به شما عزیزان می باشد همچنین شما با دیدن نمونه هر یک از موارد بالا میتوانید از کیفیت و رضایت مشتریان ما اطمینان حاصل نمایید.

همچنین سایت پیکو گراف بر روی پروتوکول امن اچ تی تی پی اس می باشد و بر روی دامنه ir می باشد تا شما عزیزان از صحت و درستی سایت اطمینان داشته باشید و همینطور در قسمت ارتباط با ما برای شما عزیزان شماره تلفن و لینک تلگرام برای تماس با ما درج شده تا این اطمینان شما به ما بیشتر شود.

پیکو گراف تضمین میدهد تا عجلب رضایت شما کنار شما ایستاده است و تا زمانی که رضایت شمارا جلب نکند کار خود را تمام شده تلقی نخواهد کرد.

 

خصوصیتی که ما را از دیگران متمایز می کند:

ایده های خلاق و نهایت کیفیت در اجرای آن

استفاده از راهکارها و شیوه های جدید و جذاب برای تبلیغ برند شما

خلاقیت و زیبایی در طراحی تبلیغات و انتخاب طرح مناسب با محصول و برندتان

تبلیغ انحصاری و منحصر به فرد برای شما